Hallo Velorexfielen,

Hier weer eens een nieuwsbrief.
Ik wil voor degene die het nog weten maar van : 5 t/m 7-09-2014 is er weer het Nederlands velorex treffen.
Onderstaande is een kopie van de E-mail van Ger van den Bor.

Hallo Velorex rijders.
Het is even stil geweest maar achter schermen ging het werk gewoon door .
Ik kan jullie mee delen dat beide routes klaar zijn nog een keer na rijden en dan is het meeste werk klaar.
 
Voor die gene die zich nog op willen geven doe dat voor 15 augustus zowel bij mij en op de camping onder vermelding Velorex treffen.
 
Nog even het adres van de camping. 
CAMPING de WIELERBAAN
ZOOMWEG  7-9
6705 DM  WAGENINGEN
TEL. 0317 413964

E-MAIL : INFO@WIELERBAAN.NL
INTERNET: WWW. WIELERBAAN.NL

Verder zijn er op de site: www.velorex.org diversen foto’s van het opknappen van mijn velorex en wat foto’s en filmpjes die ik gemaakt heb tijdens het jl. gehouden velorex treffen in Tsjechië toegevoegd.
Zie hiervoor bij:
– https://www.velorex.org/eigenaren/henkvdhengel/
– https://www.velorex.org/evenementen/velorextreffen-2014-tsjechie/

Ook op de site gezet de werking / afstellen van de spanningsregelaar. deze tekening ontvangen van Rob Post, zie hiervoor bij:
– https://www.velorex.org/archief/ afstellen Spanningsregelaar.

Te koop gevraagd: een PAV 4.0 of 4,1 aanhangertje, wie heeft er voor mij een te koop, stuur dan even een mailtje naar: henkvandenhengel@ziggo.nl
 
Zoals altijd vraag ik geheel vrij blijvend of het misschien mogelijk is van velorex eigenaren die nog geen fotootje hebben gestuurd of ze er misschien nu 1 of meerdere hebben om op de site te zetten.
Zijn er nog leuke anekdotes / verhaaltjes over Uw velorex of die van een ander, of is er informatie omtrent technische zaken van de velorex wij houden ons aanbevolen om ze te verwerken op de site zodat dit gedeeld wordt met anderen.

Met de vriendelijke    www.velorex.org  groet,
Henk van den Hengel. henkvandenhengel@ziggo.nl

© 2013 Velorex.org