Account Aanmaken

Eigenaren

Velorex eigenaren in Benelux en actief op deze website. Ben jij in het bezit van een Velorex en sta je hier nog niet tussen, maar wil je er wel bij? Dan is hier het inschrijf formulier te vinden.

Op de kaart

Henk vd Hengel

Velorex 16/350 (1968)

Oprichter van Velorex.org
Brengt graag mensen met dezelfde passie samen.

Email: henkvandenhengel@ziggo.nl

Bekijk Velorex

Ad en Jacquelien Huiberts

Velorex 16/350

Enthousiaste verzamelaar van oldtimers
Kennis en ervaring met Velorexen heeft hij genoeg.

Email: ajhuiberts@ziggo.nl

Bekijk Velorex

Marten Dek

Velorex 16/350

Marten woont op een boot en neemt vaak zijn Velorex mee aan boord.

Bekijk Velorex

Arie Hartwig

Velorex 16/350 (1971)



Email: a.l.m.hartwig@gmail.com

Bekijk Velorex

Gert van den Bor

Velorex 16/350 en 435-0

Organisator van de Nederlandse Velorextreffen.

Email: jawagvdbbmw@hotmail.com

Bekijk Velorex

Erwin Derksen

Velorex 16/350 (1970)

Verzamelaar van Jawa en CZ motoren en alles wat erbij hoort. Ok wel bekend als CaliforniMan.

Email: brittertries@zonnet.nl

Bekijk Velorex

Rob Post

Velorex 16/350

Wie kent hem niet?
Vooral bekend als het aanspreek punt voor Velorex liefhebbers in Benelux.

Email: rpost11@caiway.nl

Bekijk Velorex

Bennie Ros

Oscar



Email: bennieros1947@gmail.com

Bekijk Oscar

In memoriam Jaap Hamstra

Velorex 16/350 (1970)

Jaap had veel verstand van Jawa en Velorex, hij verkocht hier ook onderdelen voor..

Email: j.hamstra24@upcmail.nl

Bekijk Velorex

Rene Dubie

Velorex



Email: rdubie@outlook.com

Bekijk Velorex

Kees Bron

Velorex



Email: geen

Bekijk Velorex

Henk Bron

Velorex



Email: geen

Bekijk Velorex

Gerrit Hoogenraad

Velorex



Email: info@hoogenraadplant.nl

Bekijk Velorex

Karel Jansen

Velorex



Email: kjansen@hispeed.ch

Bekijk Velorex

C. Geense ex velorex eigenaar.

Velorex 16/350 (1966) Deze is per 25-10-2015 verkocht



Email: geen

Bekijk Velorex

Bert Jansen

Velorex 16/350 (1968)



Email: bertleenet@gmail.com

Bekijk Velorex

Mark Bakker

Velorex 16/350 (1968)



Email: markjbakker@gmail.com

Bekijk Velorex

Gerrit v.d. Leest

Velorex 16/350



Email: gerritvdleest@hetnet.nl

Bekijk Velorex

Rob De Gruyter

Velorex 16/350 (1971)



Email: rdegruyter@hotmail.com

Bekijk Velorex

Frank Struijk

Velorex 16/350 (1967)



Email: famstruijk@ziggo.nl

Bekijk Velorex

Tristan Kruithof

Velorex 16/350 (1971)



Email: tristan@dds.nl

Bekijk Velorex

Albert van Dijk

Velorex 16/350


Email: A.van.Dijk-hm0@kpnplanet.nl

Bekijk Velorex

Jan Jansen

Velorex 16/350 (1969)



Email: Jan.Jansen@vrgz.nl

Bekijk Velorex

Johan Schoenmaker

Velorex 16/350 (1970)



Email: jschoenmaker@home.nl

Bekijk Velorex

Gert van Buren

Velorex 16/350 1970 Gert heeft reeds in Januari 2017 zijn Velorex verkocht.

Email: g.van.buren@hetnet.nl

Bekijk Velorex

Jeroen Schimmel ( ex Velorex eigenaar, heeft hem in Maart 2017 verkocht.)

Oskar 54 (1958)

Steef Leerentveld

Velorex (1968)

Email: steef50@gmail.com

Bekijk Velorex

Rob van der Heijden

Velorex 16/350 (1967)

Email: rob-heijden@hotmail.com

Bekijk Velorex

Ex Velorex rijder: Marcel Bresseleers

Velorex 16/350 (1963)



Email: marcel.bresseleers@telenet.be

Bekijk Velorex

Folkert van der Veer

Velorex 16/350



Email: fpavdveer@ziggo.nl

Bekijk Velorex

Johan en Marijke Aafjes

Velorex 16/250 en Oscar



Email: johan.marijke@planet.nl

Bekijk Velorex

In memoriam Gerard de Waal

Velorex 16/350

Was ook wel bekend als "Blijedafrijer". Hij had een Velorex onder handen genomen en volledig gerestaureerd.

Bekijk Velorex

Jarno van den Bor

Velorex 16/350 (1968)

Email: tha_best1987@hotmail.com

Bekijk Velorex

Klaas Ophuis

Velorex 16/350 (1965)

Email: k.ophuis@hetnet.nl

Bekijk Velorex

Peter Pit

Velorex Oscar.

Email: slaapkamerkoopje@gmail.com

Bekijk Velorex

Jan en Riky Kappen.

velorex 16/350

Email: info@kappentotaalservice.nl

Bekijk Velorex

Maikel Kappen (zoon van Jan en Riky Kappen.)

Velorex 16 / 350 uit 1967

maikelkappen@gmail.com

Daan Elshof.

Velorex 16 / 350 uit 1967

sjefmagazijn@gmail.com

Henk van Rijn

Velorex 16/350 (1966)

Email: hcvanrijn@hotmail.com

Bekijk Velorex

Ben Basseyn

Velorex 16/350 (1969)

Email: benbeun1@hotmail.com

Bekijk Velorex

Mr Vink

Velorex 16/350



Email: info@garagevinkwarmond.nl

Bekijk Velorex

Jaap Kraak

Veorex

Email: jakraak@gmail.com

Bekijk Velorex

Herman Balster

Velorex 16/350 (1971)



Email: h.k.balster@hetnet.nl

Bekijk Velorex

J.M.Boortman

Velorex 16/350

J. Dollekens

Velorex 16/250



Email: j.dollekens@planet.nl

Bekijk Velorex

Jan Dollens

Velorex 16/350



Email: jan.dollens@planet.nl

Bekijk Velorex

Gerrit Kuiper

Velorex 16/350 (1965)



Email: gerrit.k1@home.nl

Bekijk Velorex

Frans Nouwens

Velorex 16/350 (1968)



Email: scheepstal@gmail.com

Bekijk Velorex

Gerard Post

Velorex 16/350

Email: nelsitskoorn@hotmail.com

Bekijk Velorex

Haek Carine

velorex 16/350

Email: carine.haek@hotmail.com

Bekijk Velorex

Theo Remmits.

Velorex 16 / 175 Speciaal: 4 wiel uitvoering.

Email:bertienremmits@hotmail.com>

Bekijk Velorex

TOP